23 Nisan 2018 |

BIST100
DOLAR
EURO
ALTIN
GBP

Türkiye’de tasarlanan ve üretilen kişiye özel düğün davetiyesi

Türkiye’de tasarlanan ve üretilen kişiye özel düğün davetiyesi Amerika’da …

Kişiye özel tasarlanmış davetiye üretimi ile 22 sene evvel yola çıkan, sürekli kendini geliştirmek ve yenilikler için bünyesinde AR-GE departmanı olan Ayşegül Evleniyor davetiyeleri ve nikah şekeri; Almanya ve İngiltere’den sonra 2015’te New York’da katıldığı National Stationery Show fuarında gördüğü ilgi ile doğru yolda olduğunu gösterdi.

Fuarlara katılmanın, satış yapmaktan daha ziyade, tüketici ile buluşarak o ülkenin beğeni özelliklerini, örf ve adetlerin düğünlere olan etkisini öğrenmek açısından çok önemli olduğunu belirten Ayşegül Evleniyor ekibi bu sayede bir dünya markası olma yolunda ilerlediklerini belirttiler. Yurt dışında tamamen farklı bir marka ile çalışmalarını sürdüren ekip, 2016 yılı için de oldukça yoğun bir fuar takvimine sahip.

Ayşegül Evleniyor, hızlı üretim ve aynı zamanda kalite kontrolün yakalanabilmesi için farklı baskı tekniklerini kendi bünyesi içerisinde sunabiliyor. Bunun biraz maliyet getirdiğini ancak buna karşın oldukça kaliteli, hızlı ve esnek bir üretim modeli yakaladıklarını belirtiyorlar.

Amerika ve Avrupa’da farklı olan bazı uygulamalardan biri, addressing dedikleri kişiye özel isim ve adreslerin de LCV zarflarına yazılması, LCV kartları ve zarflarının da yazılı olarak davetiye setleri ile birlikte her davetliye gönderilmesi. Bu uygulamayı yurt dışı siparişlerinde uygulamaya başladıklarını ve ilgi görürse iç piyasaya da sunacaklarını belirtmektedirler.

ihracat_davetiyeleri

Moda Kategorisine Son Eklenen Haberler

Son Dakika Haberleri

Tümü

Video Galeri

Tümü